Imprezy prywatne

Wesele / Wesele Trójmiasto / sala weselna Trójmiasto

Właśnie podjęli Państwo jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu, a jej konsekwencją jest zaplanowanie przyjęcia weselnego. Chcielibyśmy zaoferować kompleksową pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości w naszej malowniczo położonej restauracji. Zapraszamy również do naszej siostrzanej restauracji Secretariat!

Posiadamy Certyfikat Jakości przyznawany przez portal Weselnik

Dla wszystkich par, które planują wesele w okresie jesienno-zimowym Szef Kuchni naszej restauracji skomponował specjalne menu. Kiedy za oknem leży śnieg, sala weselna w Goddingu zamienia się w miejsce niezwykłe. Bajkowa sceneria lasu pokrytego białym puchem, a w środku płonący kominek z roztańczonymi iskrami. Cudownej atmosfery dopełnia Przy tym unoszący się aromat domowych potraw. Nie mogą się Państwo doczekać tego niezwykłego dnia? Zapraszamy!

W sesonie zimowym wprowadziliśmy nowe, atrakcyjne ceny!

„Godding” to najbardziej oryginalny obiekt weselny, położony na terenie parku krajobrazowego i sala weselna W Trójmieście. Jest to miejsce, które pozwoli Wam przeżyć i zaaranżować ten dzień według najskrytszych marzeń. Starannie przystrojona sala weselna uczyni naszą restauracje na wesele wyjątkową, a Szef Kuchni indywidualnie skomponuje dla Was menu. Profesjonalna obsługa sprawi, że przyjęcie weselne na długo pozostanie w pamięci gości.
Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia weselnego, począwszy od kwiatów, limuzyny, oprawy muzycznej, a skończywszy na najbardziej wyszukanych pomysłach i rozwiązaniach.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli przy organizacji Przyjęcia Weselnego skorzystacie Państwo z naszego doświadczenia. Zadowolenie Klientów potwierdza to, że organizujemy naprawdę niezapomniane przyjęcia weselne.

Nasza sala weselna Trójmiasto należy do naprawdę wyjątkowych