Godding położony w pięknym Parku Krajobrazowym, to jedyne takie miejsce w Trójmieście, gdzie można urządzić spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia,imprezy firmowe, ale też imprezy integracyjne, pikniki firmowe, czy festyny. Do dyspozycji naszych gości jest aż ponad 1,5 ha terenu z możliwością wykorzystanie na wszystkie atrakcje outdoorowe.

Do dyspozycji gości są trzy sale:
  • sala do 30 osób - idealna na kameralne spotkania biznesowe
  • przestronna całoroczna sala z widokiem na las oraz staw, z kominkiem, czynna cały rok
  • sala nad stawem do 120 osób (do 200 przy ławach piwnych), położona nad stawem, z możliwością otworzenia przestrzeni, za salą palenisko na ognisko

Dodatkowo zapewniamy parking.

Menu

Nasze menu z pewnością przypadnie Państu do gustu. Spotyka się ono z uznaniem naszych gości organizujących imprezy firmowe. Specjalizujemy się również w cateringu. Dostarczymy wykwintne potrawy do wyznaczonego przez Państwa miejsca na terenie Trójmiasta i okolic. Nasz Szef Kuchni oczywiście bardzo chętnie skomponuje specjalnie menu, idealnie dobrane do charakteru imprezy. W celu zapoznania się z najczęściej wybieraną ofertą, warto przejrzeć popularne opcje menu na imprezę firmową. Jesteśmy w stanie dopasować ofertę w miarę możliwości do Państwa potrzeb.